Новини про м'ясо

Ринок м’яса птиці в ЄС продовжить зростати

Останні прогнози Єврокомісії свідчать про підвищення цін на курятину та зростання обсягів імпорту цього м’яса в ЄС.

Очікується, що цього року в ЄС споживання курятини на душу населення зросте на 0,6 кг до 25,4 кг на рік. Пожвавлення попиту призведе до зростання цін.

Експорт м’яса птиці з ЄС збільшився на 13% за перші 4 місяці цього року, головним чином через збільшення попиту з боку африканських країн, таких як ПАР та Гана. Зараз Гана займає 11% експортного ринку ЄС, на другому місці Філіппіни з часткою 10%. Китай також збільшив попит на птицю, але поки тільки Польща може цим скористатися, будучи першою європейською країною, яка знову відкрила цей ринок у листопаді минулого року.

Імпорт птиці збільшився на 14%. Найбільше курятини до ЄС надходить із Таїланду, України та Бразилії, які конкурують за збільшення своєї частки на ринку ЄС.

Через санітарне обмеження, введене в минулому році для 20 бразильських заводів, імпорт з цієї країни є низьким порівняно з 2017 роком, але спостерігається зростання імпорту замороженої птиці, що підтримується високими цінами на курячу грудинку. До кінця року ЄС має наростити імпорт птиці більш ніж на 5%.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button