Новини про м'ясо

Росія скасувала обмеження на імпорт курятини з ЄС

Федеральна служба Росії з ветеринарного та фітосанітарного нагляду (Россельхознадзор) скасувала тимчасові обмеження на імпорт м’яса птиці з 15 країн-членів Європейського Союзу. Ембарго було введено через загрозу поширення пташиного грипу. Імпорт вважається відновленим з 19 лютого.

Через небезпеку, пов’язану з пташиним грипом, тимчасово були введені обмеження на імпорт курятини, м’ясопродуктів з птиці та кормів з Австрії, Болгарії, Великобританії, Угорщини, Греції, Німеччини, Італії, Нідерландів, Польщі, Румунії, Словаччини, Франції, Хорватії, Чехії та Швеції. Наразі відновлено ввезення не лише м’яса, а й кормів та харчових добавок.

Проте, наприклад, з Болгарією Росія відновила торгівлю не повною мірою, оскільки в кількох регіонах країни були виявлені нові спалахи пташиного грипу. Через це імпорт болгарської курятини з деяких регіонів залишається обмеженим.

Варто зазначити, що сьогодні в самій Росії також трапляються поодинокі спалахи пташиного грипу. Так, у січні Міністерство зміни клімату та навколишнього середовища Об’єднаних Арабських Еміратів оголосило про заборону імпорту з деяких районів Росії всіх видів птахів та м’ясопродуктів з них через спалах високопатогенного штаму пташиного грипу H5N2.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button