Новини про м'ясо

ОАЕ заборонили імпорт птиці з Росії

Міністерство зміни клімату та навколишнього середовища Об’єднаних Арабських Еміратів у четвер, 17 січня, оголосило про заборону імпорту з деяких районів Росії всіх видів птахів та м’ясопродуктів з них через спалах високопатогенного штаму пташиного грипу.

Всесвітня організація охорони здоров’я тварин (МЕБ) підтвердила, що вірус H5N2 було виявлено в Ростовської області Росії.

Заборона ОАЕ поширюється на всі види домашніх і диких птахів, декоративних птахів, пташенят, яєць інкубаційних, м’яса, м’ясопродуктів з регіону, де виявили вірус та з раніше заражених районів Курської, Астраханської, Костромської, Воронезької областей Росії та Республіки Калмикія.

Проте заборона імпорту не поширюється на термічно оброблені продукти, такі як м’ясо та яйця. Влада ОАЕ називає обмеження запобіжним заходом.

“Ці заходи підтверджують зацікавленість міністерства у досягненні своїх стратегічних цілей, включаючи підвищення рівня біозахисту та усунення патогенів. При цьому міністерство запобігає поширенню вірусу пташиного грипу та пов’язаних з цим ризиків і впливів на здоров’я та безпеку птиці країни”, – заявив Маджід Султан Аль-Касімі, начальник Управління розвитку тваринництва та охорони здоров’я ОАЕ.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button