Новини про м'ясо

Рекорди ВРХ: найменша корова та найбільший бик

Теля Ліл Білл, яке перебуває у Ветеринарному коледжі Університету Міссісіпі (США), стало сенсацією минулого тижня. Справа у мініатюрних розмірах тварини – 4,5 кг.

Власники дуже здивувались, коли в їхньому господарстві народилось теля, розміри якого були в десять разів менші за норму. Фермери відвезли тварину до дослідницького центру університету.

Зараз за Ліл Білл спостерігають ветеринари, вони говорять, що крім маленького розміру інших аномалій у теля не виявлено, воно розвивається пропорційно і вчені продовжать спостерігати за твариною.

Працівники університету опублікували на Facebook інформацію про найменшу корову. Пост вже набрав десятки тисяч переглядів. Ветеринари обіцяють продовжувати інформувати людей про розвиток Ліл Білл, для новин на цю тему створено спеціальний хештег “LilBill”.

Також нещодавно в мережі з’явилася інформація про австралійського бика-рекордсмена Нікерса. Зріст тварини складає 194 см, а вага – 1400 кг. Власник бика Джефф Пірсон повідомив, що коли Нікерс постарішає, його не будуть вбивати, як інших тварин, оскільки розміри бика не дозволяють здійснити переробку на спеціальному устаткуванні.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button