Новини про м'ясо

Рекордне зростання виробництва птиці в Китаї прогнозує USDA

Виробництво м’яса птиці в Китаї у 2020 році має досягти рекордного рівня в 14,85 млн. тонн, повідомляє Департамент сільського господарства США (USDA). У 2019 році обсяги виробництва курятини в КНР склали 13,75 млн. тонн (+ 18% порівняно з 2018 роком). Це інтенсивне нарощування виробництва має на меті зменшити дефіцит тваринного білка на китайському ринку, незважаючи на те, що внутрішній попит на птицю низький через коронавірус.

Крім того, збільшення обсягів розглядається як фактор, що покликаний зменшити залежність від імпорту на тлі останніх побоювань щодо безпеки іноземного м’яса. Нагадаємо, минулого тижня в КИтаї заявили, що в курячих крильцях з Бразилії виявили коронавірус.

“Зараз ціна курятини в Китаї достатньо низька. Я не думаю, що це просто через слабкий попит, цьому також сприяє достатня пропозиція”, – зазначає Пан Ченджун, старший аналітик Rabobank.

Минулого року в Китаї забили 9,3 мільярда курей. Лідери галузі, такі як Liaoning Wellhope Agri-Tech, Yum China, Fujian Sunner Development та ін. вже планують розширення для досягнення мети Пекіна щодо більш інтегрованого виробництва продуктів харчування. Куряче м’ясо розглядається як найбільш доступний варіант заміни свинини, виробництво якої в КНР значно зменшилось після початку поширення африканської чуми свиней у 2018 році.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button