Новини про м'ясо

Пташиний грип виявили в Болгарії

Болгарія повідомила про перший випадок пташиного грипу за останні 10 місяців. Спалах захворювання виявили на фермі поблизу Раковського, що на півдні Болгарії. На підприємстві займались вирощуванням качок.

Інформацію про спалах вірусу високопатогенного пташиного грипу штаму H5N8 опублікувало Болгарське агентство з безпеки харчових продуктів. Наразі на підприємстві, що постраждало від небезпечного захворювання, мають бути утилізовані близько 6 тисяч качок. У повідомленні агентства також йдеться, що це перший випадок пташиного грипу, зафіксований на території Болгарією за останні 10 місяців.

Навколо постраждалої ферми було встановлено ​​3-кілометрову карантинну зону. Влада заборонила переміщення птахів в межах охоронної зони, а також продаж яєць та птиці з цієї території.

У жовтні 2018 року південна провінція країни зазнала масового знищення птахів, коли влада розпорядилася утилізувати більше 100 тис. голів курей та 16 тис. качок, щоб запобігти поширенню хвороби.

Раніше цього року про спалахи пташиного грипу штаму H5N8 повідомляли у Польщі, Угорщині, Румунії, Україні, Словаччині, Чехії та Німеччині.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button