Новини про м'ясо

Пташиний грип виявили у Шотландії

Національний союз фермерів Шотландії (NFU) закликав птахівників підвищити рівень біобезпеки на господарствах після того, як на птахофермі, де утримували курей на вільному вигулі, було виявлено спалах пташиного грипу. Припускається, що інфекція, швидше за все, була занесена на ферму дикими птахами.

Раніше такий же штам вірусу виявили на фермах в Північній Ірландії. Там заражених птахів утилізували, а з постраждалих господарств вже зняли всі обмеження.

Прес-секретар NFU заявив: “Настав час нагадати всім власникам птиці про необхідність дотримуватися суворих вимог біобезпеки, встановлених урядом Шотландії, щоб забезпечити продукцію найвищими стандартами якості та безпеки. Необхідно вжити всіх можливих заходів для забезпечення захисту птиці та інших птахів у неволі від контакту з дикими птахами. Важливо мінімізувати переміщення людей, транспортних засобів та обладнання до територій, де утримуються свійські птахи. Так, слід обстежити території ферм, де практикується вільний вигул, на наявність решток чи слідів життєдіяльності диких птахів”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button