Новини про м'ясо

Пташиний грип виявили поблизу українського кордону

Після того, як на початку року у Польщі було виявлено спалах пташиного грипу, Румунія та кілька інших країн ввели обмеження на імпорт птиці з Польщі. Утім, заходи безпеки не допомогли країні вберегтися від вірусу. Цього тижня спалах високопатогенного пташиного грипу штаму H5N8 вияили на птахофабриці в регіоні Марамуреш, що межує з Україною.

За словами Роберта Чьовеану, голови ANSVSA, румунського ветеринарного наглядового органу, власник ферми повідомив місцеву владу, що частина птахів загинула. Популяція птахів у постраждалому господарстві становила 18 тис. голів.

Новини партнерів

14 січня наявність вірусу на підприємстві була підтверджена лабораторно. Щоб запобігти поширенню грипу H5N8, влада наказала знищити все поголів’я птахів у господарстві в Марамуреші. Було вжито ряд інших заходів для підвищення рівня біобезпеки в господарствах, що розташовані поблизу постраждалого підприємства. Перевезення птахів у районі спалаху також обмежено.

Румунія є четвертою країною в Південно-Східній Європі, яка повідомила про спалах пташиного грипу після виявлення вірусу H5N8 у Польщі, Угорщині та Словаччині.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button