Новини про м'ясо

Прогноз: виробництво індичатини зросте на 2,5 %

Після незначного спаду у 2017 році промислові виробники м’яса індиків нарощують об’єми. Про це, з посиланням на директора Асоціації птахівників України Сергія Карпенка, повідомляє портал agrotimes.net.

Експерт прогнозує: до кінця року підприємствам, що спеціалізуються на індичатині, вдасться наростити об’єми виробництва до рівня 2016 року (31,4 тис. тонн). Так, зростання становитиме близько 2,5 % у порівнянні з 2017 роком.

Варто зазначити, що 97% м’яса індиків в Україні виготовляється на 10 підприємствах. У цілому на індичатині спеціалізується близько 25 вітчизняних підприємств.

Активний розвиток цього виду сільськогосподарської діяльності в Україні спостерігався з 2001 по 2011 рік. У цей проміжок часу виробникам вдалося збільшити кількість тварин в господарствах у 42 рази до 392 тис. голів. Криза 2014 року, однак, негативно відобразилася на галузі й поголів’я знов зазнало скорочення.

Річне споживання індичатини в Україні становить близько 200 грамів на  рік. Для порівняння: жителі Ізраїлю в середньому з’їдають 12 кілограмів цього м’яса на рік, в США споживання становить 8 кілограмів на людину, а в Польщі – 4,5 кілограма. За 30 років світове споживання індичатини зросло майже в 4 рази – з 1,5 млн. до 5,5 млн. тонн.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може бути цікаво

Back to top button