Новини про м'ясо

Прогноз: ринок свіжого пакованого м’яса постійно зростатиме

На ринках Північної Америки, Латинської Америки, Західної та Східної Європи щорічне зростання продажів пакованого свіжого м’яса протягом наступних трьох років буде становити 3,19%. Про це свідчать результати аналізу від Market Growth Analysis.

Хоча свіже м’ясо має коротший термін зберігання, нові технології для збереження його свіжості, кольору та якості сприятимуть зростанню цього сегмента ринку. Найважливіша мета пакування м’яса – протистояти хімічним і фізичним змінам, представляти товар замовнику привабливим чином, а також захищати продукцію від бактерій.

Скорочення витрат на транспортування, збільшення терміну зберігання, покращення запасів, мінімізація втрати ваги через смакові якості та випаровування внаслідок контрольованого старіння – це лише кілька важливих переваг ефективної упаковки свіжого м’яса. Підвищення уваги до екологічних проблем, пов’язаних із шкідливим впливом відходів упаковки та підвищення обізнаності щодо глобального потепління, викликають попит на інновації в технологіях виробництва пакувального матеріалу, що підлягає переробленню та біологічному розкладу, наприклад, полімерів на біологічній основі, до складу яких входять полігідроксиалканоати (PHA). Саме ці зміни мають врахувати розробники пакувань, щоб збільшити кількість такого м’яса на ринку.

Очікується, що такі технології, як модифікована атмосфера та вакуумні біопакування домінуватимуть на ринку вже за кілька років. До 2022 року попит на розфасоване м’ясо буде стабільно зростати в таких регіонах: Північна Америка, Латинська Америка, Західна Європа та Східна Європа. Згодом зростання почнеться і в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні (крім Японії).

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button