Новини про м'ясо

Профілактика АЧС: кілька тематичних тренінгів провели у Запорізькій області

Цього місяця у кількох районах та громадах Запорізької області пройшли заняття для підприємців, фермерів та ветеринарних лікарів щодо профілактики африканської чуми свиней. Заходи були організовані в рамках проєкту “Підвищення обізнаності про Африканську чуму свиней в Україні”, що впроваджується за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку і Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО).

“Олександр Рєвнівцев (медіа-експерт проєкту) проінформував учасників семінару про сучасний стан та ступінь загрози АЧС в Україні та світі, заходи щодо недопущення виникнення АЧС у сільгосппідприємствах і приватних господарствах та здійснення першочергових самостійних дій з локалізації спалаху АЧС і ефективну взаємодію з державними структурами”, – повідомили у Держпродспоживслужбі.

Також обговорювались заходи щодо забезпечення епізоотичного благополуччя в регіоні та випадки захворювання на АЧС на території Запорізької області. Так, у 2019 році в регіоні виявлено три випадки африканської чуми свиней. Після проведення всіх запланованих заходів один із неблагополучний пунктів було повністю оздоровлено, карантинні заходи там припинено. Ще у двох пунктах продовжується запровадження заходів згідно з чинною інструкцією щодо АЧС.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button