Новини про м'ясо

Продукція всіх російських виробників пельменів неякісна

Організація “Російська система якості” (Роскачество) перевірила виробників пельменів у РФ. Виявилось, що жоден російський виробник цього напівфабрикату не пропонує споживачам якісної продукції. Максим Протасов, керівник організації з контролю якості, зазначає, що серед найбільш поширених проблем промисловості – заміна вказаних на етикетці інгредієнтів дешевими аналогами та залишки антибіотиків у м’ясі.

Представники Роскачества не виявили жодного виробника пельменів, якого б можна було нагородити відзнакою “Знак якості”.

Крім домішок антибіотиків та заміни інгредієнтів аналогами (курка, замість свинини; штучні компоненти), виробники вдаються до додавання елементів, які не вказані на етикетці, наприклад, крохмалю, загущувачів та ін. Результати лабораторних досліджень показали, що у двох із 48 зразків виявили перевищення допустимої норми вмісту антибіотиків.

Деякі виробники у відповідь на перевірку повідомили, що вже змінили постачальників сировини чи посилили внутрішній контроль на виробництві напівфабрикатів.

Нагадаємо, прогноз, розроблений представниками організації Euromonitor, показує, що до 2022 року обсяг споживання напівфабрикатів в Україні у натуральному вираженні зросте на 9,4%. В грошовому еквіваленті – це близько 6%.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button