Новини про м'ясо

Продажі яловичини збільшаться через зростання кількості мусульман та попит в КНР

Високий попит з боку Китаю та зростання частки мусульманського населення найближчим часом призведуть до збільшення споживання яловичини. Згідно з новим дослідженням Grand View Research, Inc., світові продажі яловичини зростатимуть на 3,1% щороку і до 2025 року досягнуть позначки 383,5 млрд. доларів.

Сполучені Штати нарощують імпорт охолодженого м’яса ВРХ, навіть не зважаючи на те, що країна є одним з найбільших світових виробників яловичини. Очікується, що попит з боку ресторанних мереж, таких як Burger King і McDonald’s, сприятиме зростанню ринку США.

Крім того, Китай починає поступово переходити від споживання свинини до яловичини внаслідок зростання обізнаності, пов’язаної зі здоровим харчуванням, та вигідні урядові ініціативи, що стосуються харчової промисловості. Нещодавно уряд Китаю скасував заборону на ввезення охолодженого та замороженого м’яса та м’ясопродуктів з Австралії. Очікується, що в найближчі роки уряд КНР також зніме заборону на імпорт з Бразилії.

Крім того, постійне зростання мусульманського населення призведе до попиту на халяльну яловичину. Аналітики вважають, що до 2025 року обсяг цього виду м’яса ВРХ на ринку щороку простатиме в середньому на 2,7%.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button