Новини про м'ясо

Поширення АЧС призведе до глобального дефіциту м’яса

Поширення вірусу африканської чуми свиней в країнах-лідерах з виробництва свинини призведе до суттєвого скорочення пропозиції цього виду м’яса та, як наслідок, глобального дефіциту м’яса. Про це свідчать дані прогнозу від американської компанії INTL FCStone.

“Спалах африканської чуми свиней може призвести до глобального дефіциту м’яса. Він може становити приблизно 12,3 млн тонн. Повідомляється, що сьогодні захворювання вкрай активно поширюється у Китаї. Але точних даних про кількість загиблих у результаті АЧС свиней немає. Утім, офіційна статистика кардинально відрізняється від реального стану справ. Фактичне скорочення поголів’я свиней у Китаї може бути набагато істотнішим ніж повідомляється в джерелах офіційної статистики”,- повідомляє УНН з посиланням на AgWeb.

В Україні вірус африканської чуми свиней було зареєстровано ще шість років тому. Хоча кількість спалахів вірусу поступово скорочується, в цьому році в Україні зареєстрували вже 11 випадків зараження тварин АЧС. За підсумками 2017 року було зафіксовано 145 спалахів захворювання.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button