Новини про м'ясо

Поголів’я овець в Австралії стрімко скорочується

Австралія є одним з основних гравців світового ринку, що спеціалізується на експорті ВРХ, яловичини, ягнятини та баранини. Утім, через несприятливі погодні умови та здорожчання кормів, стадо ВРХ скоротилося до найнижчого рівня з середини 1990-х років, а поголів’я овець нині найнижче за 6 останніх років і продовжує скорочуватись.

Згідно з прогнозом 2019 Sheep Industry Projections від профільної організації тваринників Meat & Livestock Australia’s (MLA), у цьому році забій ягнят скоротиться на 7% і до 21,2 млн. голів, а забій овець зменшиться на 16%, до 8 млн. голів.

Національне стадо вже скоротилося більш ніж на 4 мільйони голів, або на 6,1%, за даними на середину 2018 року. Очікується, що скорочення поголів’я продовжиться, і до середини 2019 року зменшиться ще на 3,7%.

Експерти прогнозують посилення конкуренції та зростання цін на світовому ринку яловичини та ягнятини, оскільки Австралія та Нова Зеландія, на які припадає понад 70% світової торгівлі цими видами м’яса, не змогли встигнути за швидким підвищенням глобального попиту, особливо з боку Китаю.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button