Новини про м'ясо

Через посуху в Австралії рекордно скоротилось поголів’я ВРХ

У 2018 році несприятливі погодні умови завдали значних збитків тваринникам Австралії. Через посуху було обмаль місць для випасу ВРХ і поголів’я довелось скорочувати. Велика частка худоби йшла на продаж навіть не досягши оптимальних вагових кондицій для забою. Прогнозується, що у 2019 році ситуація в галузі погіршиться – про це заявляють представники організації Meat & Livestock Australia’s (MLA).

Очікується, що у першій половині року в Австралії стадо великої рогатої худоби скоротиться до 26,2 млн. голів, впавши до найнижчого рівня з середини 1990-х років. Зменшення поголів’я прогнозується на рівні від 3 до 7,6%. При цьому виробництво яловичини скоротиться на 4% – до 2,2 млн. тонн.

Хоча стосовно експорту 2018 рік був порівняно успішним, у 2019 році спостерігатиметься його скорочення. Так, минулого року австралійські виробники продали за кордон 1,13 млн. тонн яловичини. Найбільшими експортними ринками були Японія, США та Корея. Якщо ситуація в галузі продовжить погіршуватися, то, за прогнозом Meat & Livestock Australia’s, в 2019 році закордонні продажі скоротяться на 6% до 1,06 млн. тонн.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button