Новини про м'ясо

Подвоїти обсяги виробництва курятини планують в Казахстані

Казахстан імпортує майже 50% внутрішнього споживання м’яса птиці й перебої в постачанні, пов’язані з кризою через поширення коронавірусу, можуть серйозно вплинути на ринки регіону. У зв’язку з цим країна посилює рівень самозабезпечення курятиною.

Казахські чиновники планують збільшити виробництво птиці в країні вдвічі через низьку самозабезпеченість та загрозу зриву постачань на ринку економічного союзу Євразії, що включає Росію, Білорусь, Казахстан, Киргизстан та Вірменію.

За даними місцевих ЗМІ, наразі обсяги виробництва м’яса птиці досягло 222 900 тонн, але покриває лише 50% внутрішнього попиту. У своєму виступі в парламенті Казахстану Сапархан Омаров, Міністр охорони здоров’я країни, заявив, що цього року необхідно збудувати 12 нових великих фермерських господарств для покриття внутрішнього попиту на птицю та запобігання будь-яких перешкод в ланцюзі поставок в регіоні.

За останні три роки виробництво птиці в Казахстані збільшилося на 25%. Країна єдина в регіоні, яка оголосила про масштабні інвестиції у галузь тваринництва на цей рік. За останній місяць країна ввела заборону на експорт худоби для зміцнення місцевого ринку яловичини. Також в 2020 році через спалах коронавірусу було скорочено експорт м’яса в Китай.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button