Новини про м'ясо

Підприємець з Волині: “На бройлерах заробляєш удвічі більше від того, що вклав”

Геннадій Зелуцький з містечка Ківерці (Волинська область) заснував успішне мале підприємство для вирощування курчат-бройлерів. Чоловік говорить, що це досить рентабельний бізнес – за 3 місяці можна повернути вдвічі або й утричі більше, ніж інвестував. У коментарі для gazeta.ua підприємець розповів як розпочати такий бізнес.

Зелуцький розповідає, що зареєструвався як ФОП, купив інкубатор за 26 тис. гривень та ще кілька тисяч витратив на матеріали для кліток і корми для курчат. Яйця бройлерів породи РОСС-308 (1 тис. штук) підприємець закупив у Чехії по 8 гривень.

Основне джерело доходу від міні-птахофабрики – продаж курчат. Геннадій Зелуцький каже, що вирощувати курей для продажу м’яса на малому підприємстві не так вигідно – потрібно витрачати гроші на корми, встановлювати додаткове обладнання. Утім собівартість живої ваги бройлерів становить близько долара за кілограм, тому тих птахів, яких не вдалося реалізувати курчатами, підприємець відгодовував.

З тисячі яєць на підприємстві вилупилось 676 курчат. За перший день він реалізував 100 пташенят по 15 гривень. Курчат, яким виповнилось 3 доби продавав уже по 30 гривень. Також підприємець залишив на відгодівлю 250 курей. Їх закупили місцеві заклади громадського харчування. Ціна склала близько 150 гривень за тушку.

“Зазвичай на бройлерах гарантовано заробляєш удвічі більше від того, що вклав. А якщо все робиш правильно — то й утричі”, – говорить підприємець.

Геннадій Зелуцький розповідає, що за рік може виростити 4 партії курчат. Крім цього, він планує розширювати виробництво і вже закупив гусячі яйця.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button