Новини про м'ясо

Перевезти через кордон м’ясо, заражене АЧС, намагалися в Північній Ірландії

У м’ясі, незаконно доставленому пасажирами в Північну Ірландію було виявлено фрагменти ДНК вірусу африканської чуми свиней. Суд надіслав зразок свинини в Інститут сільського господарства та біологічних наук (AFBI), де підтвердили наявність АЧС.

Сьогодні у всьому світі панує особливе занепокоєння з приводу поширення африканської чуми свиней. Ризик занесення вірусу до Північної Ірландії постійно зростає через недавнє поширення АЧС у Бельгії, інших європейських країнах і Південно-Східній Азії, включаючи Китай.

Департамент навколишнього середовища та сільського господарства (DAERA) нагадав туристам, які виїжджали за кордон, про заборону ввезення продуктів тваринного походження в країну. Йдеться про м’ясо та молочні продукти.

Більш ніж 300 кілограмів м’ясних та молочних продуктів, виявлених у пасажирському багажі, було вилучено співробітниками порталу DAERA в аеропортах Північної Ірландії протягом червня 2019 року. Після того, як в одному зі зразків свинини, вилученої у пасажирів, виявили вірус, влада посилила заходи контролю в аеропортах та на кордоні.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button