Новини про м'ясо

Перед святами свині забійних кондицій не подорожчали

У передсвятковий тиждень суттєвих змін на ринку живця свиней в Україні не спостерігалось, попри те, що виробники прогнозували можливість підвищення цін. Таким чином, уже продовж кількох тижнів котирування свиней забійних кондицій стабільні.

Ціна на живець коливалась від 39,5 до 41 грн за кілограм, зазначають в аналітичному відділі Асоціації “Свинарі України”.

“Не зважаючи на низьковолатильну динаміку цін упродовж останніх трьох тижнів, гравці ринку не відкидають можливості незначного їх послаблення з другої декади березня. Основним аргументом такої зміни оператори вважають початок передвеликоднього посту, що буде причиною послаблення споживчої активності, особливо на Заході країни. Тож за результатами опитування учасників Асоціації “М’ясної галузі”, наступного тижня кілограм свинини живою вагою трохи “просяде” в ціні — до 39-40,5 грн за кілограм”, – повідомили у профільній асоціації.

У ЄС ціни на свиней забійних кондицій також залишаються стабільними. Лише в Іспанії спостерігається постійне зростання котирувань. Також цього тижня незначне підвищення цін було зафіксовано в Бельгії, Франції, Великобританії та Ірландії.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button