Новини про м'ясо

Ринок ЄС: свинина подорожчала в Іспанії та Бельгії

Хоча в більшості країн Євросоюзу ситуація на ринку живця свиней стабільна, один з найбільших виробників, Іспанія, демонструє постійне зростання – за чотири тижні ціна свиней забійних кондицій тут зросла на 12 євроцентів, до 1,509 євро за кілограм. Також цього тижня котирування почали зростати у Бельгії.

В Іспанії свинина дорожчає через традиційне для цієї пори року зниження пропозиції на ринку живця. Крім цього, зросли обсяги поставок до Китаю, а середня забійна вага знизилась.

“З точки зору іспанських виробників, велика кількість м’яса у продажу на європейському внутрішньому ринку може вважатися причиною стагнації ринку свиней забійних кондицій по всій Європі. Пропозиція з Бельгії робить ситуацію ще складнішою. Незважаючи на те, що у країні продовжують фіксувати нові випадки африканської чуми свиней (АЧС), бельгійські котирування останнім часом зростають . Поточного тижня ціни в країні сягнули 1,22 євро/кг забійної ваги, наздоганяючи рівень інших європейських країн”, – повідомляє PigUA.info з посиланням на schweine.net.

Що ж до інших країн, то цього тижня незначне зростання котирувань спостерігалось у Франції, Великобританії та Ірландії. У решті держав ЄС ціни не змінились.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button