Новини про м'ясо

Пандемія спричинила зменшення обсягів виробництва птиці в Канаді

Канадські виробники курятини скоротили виробництво більш ніж на 50 тис. тонн, щоб збалансувати ринок після зменшення попиту, спричиненого пандемією коронавірусу COVID-19. Також очікується, що обсяги імпорту м’яса птиці в країну у 2020 році будуть практично такими ж, як і в 2019 році.

Крім зменшення виробництва деякі канадські виробники вдалися і до накопичування запасів замороженого м’яса у сховищах.

Основною причиною падіння попиту на курятину в Канаді стало закриття закладів громадського харчування. Утім воно було частково компенсовано збільшенням попиту в секторі роздрібної торгівлі. Варто також за значити, що на сектор птахівництва мало вплив те, що кілька великих птахофабрик постраждали від спалахів коронавірусу серед працівників і були тимчасово закриті. Живі птахи з цих підприємств були перенаправлені до інших переробних установ.

З початку року і до кінця квітня оптові ціни на цілих птахів знизилися на 20%, крила та курячі грудки – на 30%, а гомілки – на 45%. У травні котирування почали зростати, утім не досягли докризового рівня. Попит на куряче м’ясо почав відновлюватись з початком літнього сезону барбекю.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button