Новини про м'ясо

Новий спалах пташиного грипу на великому підприємстві в Росії

Минулого тижня влада Республіки Татарстан (Росія) повідомила про припинення карантину на території одного з господарств, який був введений через спалах пташиного грипу. Утім, одразу після цього було оголошено карантин у іншому районі республіки.

Спалах вірусу виявили на території підприємства, що належить ТОВ “Агрофирма “Залесный” Зеленодольського району. Господарство, де зафіксували випадок високопатогенного грипу птиці, займається виробництвом м’яса індички.

Наразі відповідальні органи вживають заходів для запобігання подальшому поширенню небезпечного захворювання. У карантинну зону в радіусі п’яти кілометрів від епіцентру спалаху увійшли 9 населених пунктів. У зону спостереження в радіусі від 5 до 10 км місцева влада внесла 12 населених пунктів Зеленодольського району.

Нагадаємо, минулого тижня Росія ввела тимчасову заборону на імпорт птиці, яєць та іншої продукції птахівництва з Нідерландів, оскільки в країні виявили спалах пташиного грипу. Від вірусу постраждала птахофабрика, де утримували35 тис. птахів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button