Новини про м'ясо

Нові спалахи африканської чуми свиней виявили в Росії

Унаслідок чотирьох спалахів африканської чуми свиней у Хабаровському краї Росії постраждало більш ніж дві сотні свійських свиней. Наразі місцевавлада вживає протиепізоотичних заходів, щоб запобігти подальшому поширенню вірусу

Прес-служба регіонального уряду повідомила, що осередки АЧС виявлено в чотирьох приватних господарствах. Зокрема, заражених тварин виявили в двох особистих селянських господарствах, розташованих у селі Кукелево В’яземського району. Також про осередки хвороби повідомили в місті Вяземський та в селі Бичиха Хабаровського району, де вже введено режим надзвичайної ситуації. Загалом, задля ліквідації спалаху АЧС у регіоні буде знищено близько 230 голів свиней.

У місцях спалахів африканської чуми свиней створено контрольовані зони. Продаж та транспортування свиней та м’яса у постраждалих районах заборонили. Також введено тимчасову заборону на полювання.

АЧС не завдає шкоди здоров’ю людини, але вкрай небезпечна для свиней. До спалахів у Хабаровському краї останній випадок африканської чуми свиней в РФ був зафіксований минулого тижня в Приморському краї.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button