Новини про м'ясо

Нові спалахи АЧС зафіксували на двох великих підприємствах Румунії

Два великих румунських свиногосподарства повідомило про спалахи африканської чуми свиней. За словами ветеринарів, тварини заразились через корми, у яких виявили вірус.

Через захворювання довелося утилізувати 16 тис. голів свиней в графстві Галат, недалеко від східного кордону з Республікою Молдова. Спалахи з’явилися на двох великих свинофермах в окрузі, і всіх тварин на підприємствах знищили.

За словами ветеринарів, тварини на фермах були заражені дикими кабанами через забруднені корми. Усі продукти зі свинини, що поставляються на ринок, були відкликані. У епіцентрі спалахів введено карантинну зону. Поки що не повідомлялося про жоден випадок АЧС в інших промислових господарствах або у особистих селянських господарствах району. Популяція свиней, що залишилася у промислових господарствах графства Галат становить близько 11 тис. голів.

За останні два роки через спалахи африканської чуми свиней залежність Румунії від імпорту свинини зросла з 55% до понад 70%. Більшість імпортного м’яса надходить з Німеччини, Іспанії, Данії, Італії та Бельгії.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button