Новини про м'ясо

Німецький м’ясник відкрив “ковбасний” готель

Німеччина, а особливо її південний регіон Баварія, відомі своєю національною кухнею, що включає в себе безліч страв зі свинини. Лише в Баварії готують десятки видів ковбасок. М’ясник з містечка поблизу Нюрнберга вирішив скористатися цією гастрономічною особливістю, щоб привернути туристів. Він пропонує не лише скуштувати м’ясні страви, а й пожити в ковбасному будинку, де все – від шпалер до мила – має зв’язок з сосисками та іншими м’ясними виробами.

Готель “Boebel Bratwurst” або BB&BB відкрився у вересні 2018 року. За цей час його відвідали тисячі туристів з різних куточків світу. Назва закладу походить від прізвища власника (Клаус Боебель) та слова wurst, що з німецької перекладається як “ковбаска”, у свою чергу Bratwurst – один з видів ковбасок.

BB&BB розташований у містечку Ріттерсбах, що розташоване за 40 хвилин їзди від Нюрнберга. Готель обладнали в старовинному будинку, в якому сім’я Боебель мешкає з ХІХ століття. До речі, весь цей час родина займалася виробництвом м’яса.

У готелі є 7 кімнат та 2 конференц-зали. На першому поверсі розташований ресторан “Wurstaurant”, де подають повний асортимент страв, пов’язаних з ковбасою, включаючи морозиво зі смаком ковбасок.

“Я хотів додати святкового настрою моєму будинку і зробити братвурст популярними у всьому світі. Я хочу показати, що маленькі крафтові підприємства, як моє, можуть вижити і успішно працювати, коли у вас є розумні ідеї. Крім того, я люблю життя в сільській місцевості, не хочу виїжджати до великого міста, навпаки – хочу, щоб люди приїжджали сюди”, – говорить 48-річний господар готелю Клаус Боебель.

М’ясник вперше застосував креативну ідею для просування своїх продуктів ще в 2003 році. Тоді пан Боебель вигадав “wurstbrief” (лист з ковбасою) – вакуумно-упакований конверт з м’ясом і листівкою, готовою до розсилки друзям і родині. Зараз через інтернет-магазин підприємець продає і розсилає свої ковбасні конверти у різні країни. Замовлення надходять навіть з Гаваїв та Ямайки.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button