Новини про м'ясо

Небезпечні хвороби тварин у світі: близько 400 нових випадків за тиждень

За минулий тиждень (26 вересня – 2 жовтня) у світі зареєстрували 392 спалахи особливо небезпечних хвороб тварин. Осередки захворювань виявили у 18 країнах, повідомляє PigUA.info з посиланням на звіт Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (МЕБ).

Найпоширенішою хворобою минулого тижня став блютанг. Кількість спалахів цього захворювання була навіть більшою за число осередків африканської чуми свиней. Так, лише в одній країні, Македонії, за тиждень виявили 192 випадки блютангу.

Що ж до АЧС, то з 26 вересня по 2 жовтня було виявлено 87 спалахів вірусу. Загалом про африканську чуму свиней повідомило 9 країн: Румунія (33), Угорщина (17), Філіппіни (14), Німеччина (9), Польща (7), Латвія (3), Росія (2), Молдова (1) та Болгарія (1).

Також за тиждень було зареєстровано 10 спалахів пташиного грипу, зокрема, в Росії (5 випадків), В’єтнамі (4) та на Тайвані (1).

Крім того, прискорилось поширення класичної суми свиней (КЧС) у Японії. За тиждень там виявили 87 спалахів захворювання. До того ж уперше з початку року КЧС зафіксовано на підприємстві.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button