Новини про м'ясо

Не лише ЄС: податок на м’ясо можуть ввести у всьому світі

Хоча у деяких країнах (Німеччина, Фінляндія, Нова Зеландія) податок на м’ясо лише почали обговорювати, а інші країни взагалі поки не піднімають цю тему, представники дослідницької компанії Fitch Solutions прогнозують, що в недалекому майбутньому додатковий збір за червоне м’ясо з’явиться у всьому світі.

У Fitch Solutions вважають, що введення додаткового податку може стати альтернативою введення більш суворих норм задля екологізації виробництва. На думку ініціаторів законів про податки на м’ясо, це, як і обмеження вмісту цукру в продуктах, буде сприяти покращенню стану здоров’я споживачів. Утім, скептики вважають, що такі міри є малоефективними.

“Політики оподатковують м’ясо і думають, що це вирішить проблему. Але це є лише одним із багатьох необхідних кроків”, – заявив Мікаель Фогельгольм, професор Університету Гельсінкі.

Тим часом, Німецька асоціація захисту тварин також виступає за введення податку на м’ясо, щоб сприяти підвищенню стандартів благополуччя тварин. Ідея викликала різні реакції в політичному середовищі, депутати наполягали на тому, що замість нового податку слід збільшити ПДВ, який зараз для німецьких виробників м’яса є зниженим.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button