Новини про м'ясо

Найбільший виробник птиці повідомляє про відмову від антибіотиків

Найбільший український виробник м’яса птиці, компанія МХП, повідомляє про практично повну відмову від використання протимікробних речовин під час виробництва курятини. Про це на форумі Poultry Farming заявив Євген Бойко, головний ветеринарний лікар МХП

“Ми повністю контролюємо весь виробничий процес “від зерна до полиці”. Це не тільки наш слоган, а й особливий підхід до екологічності продукції на всіх етапах харчового ланцюга. МХП постійно удосконалює своє виробництво, саме тому ми почали процедуру переходу на антибіотик-free («Без антибіотиків») ще кілька років тому. Цього року холдинг добровільно став учасником тримісячного моніторингу, організованого “Союзом птахівників України”. Три птахофабрики групи МХП першими пройшли дану сертифікацію й отримали обґрунтоване право маркувати продукцію приміткою “Без антибіотиків”. Це маркування означає, що не тільки в самій продукції відсутні будь-які антибіотики, але також вони не застосовувалися в процесі вирощування птиці”, — повідомив головний ветеринарний лікар компанії.

Варто зазначити, що тепер кожен виробник м’яса птиці може пройти перевірку Асоціації “Союз птахівників України” Та, у разі відповідності вимогам, отримати сертифікат і можливість маркувати свою продукцію, як таку, що виготовлена без застосування антибіотиків.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button