Новини про м'ясо

Найбільшу в світі свиноферму будують в Китаї

Muyuan Foods, один з найбільших виробників м’яса в Китаї, нарощує виробництво свинини. Наразі компанія планує вирощувати більше свиней на одному майданчику, ніж будь-яка компанія у світі, – будує найбільшу ферму. Це доволі ризикована інвестиція, з огляду на тривале поширення африканської чуми свиней в країні, повідомляє Reuters.

Нова ферма, будівництво якої почалося в березні. Перше з 21 приміщень розпочало роботу у вересні. Це досить швидкі темпи будівництва.

Через АЧС існують ризики навіть і для великих корпоративних фермерських господарств, але, коли ціни підскочили, вони швидко окупили свої втрати. Прибуток Muyuan Foods зріс на 1413% за перші дев’ять місяців 2020 року до 21 млрд юанів (3,21 млрд доларів).

“Ми досягли дуже сприятливого періоду для розвитку. Ціни на свиней дуже високі, наш прибуток справді хороший, а грошовий потік насправді достатній”, – говорить Цинь Цзюнь, віце-генеральний директор компанії.

Мегаферма Muyuan Foods може вмістити в п’ять разів більше свиней, ніж звичайна ферма на тій же площі. Проте щільність розміщення тварин несе величезний ризик, оскільки хвороби, включаючи вірус АЧС, все ще циркулюють у Китаї, а вакцини та ліків немає.

Нова мегаферма поблизу Наньянга, в якій буде розміщено 84 тис. свиноматок та їхніх поросят, є безумовно найбільшою у світі, приблизно в 10 разів більша за типовий завод для розведення в США. Там мають вирощувати близько 2,1 мільйона свиней на рік.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button