Новини про м'ясо

Найбільшу міжнародну продовольчу виставку в Азії перенесли на вересень

Поширення коронавірусу COVID-19 в Китаї суттєво сповільнилось, але оскільки вірус швидко поширюється по всьому світу, звичний ритм життя в азійській країні найближчим часом не відновиться. Це стосується і виробників продовольчих товарів, зокрема м’яса, та виставкових заходів, таких як SIAL China 2020.

Спочатку найбільшу виставку продовольчих товарів в Азії планували провести в травні, утім, наразі подія перенесена на 28 – 30 вересня.

“З огляду на глобальне поширення COVID-19 (коронавірус) та після інтенсивних консультацій та спілкування з учасниками та партнерами, ми відкладемо SIAL China 2020 в Національному виставково-конференційному центрі (Шанхай) на 28 – 30 вересня 2020 року. Серйозні міжнародні проблеми COVID-19 свідчать про те, що здоров’я та безпека учасників та відвідувачів повинні бути нашим пріоритетом. Ми раді повідомити, що це рішення про перенесення виставки підтримується як міжнародними, так і вітчизняними експонентами та партнерами”, – зазначили організатори SIAL China 2020.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button