Новини про м'ясо

Надзвичайні заходи румунських птахофабрик для запобігання COVID-19

Румунський виробник птиці Transavia вжив надзвичайних заходів профілактики, щоб відповідально відреагувати на надзвичайний стан, оголошений у країні в зв’язку зі спалахом коронавірусу COVID-19.

90% працівників птахофабрик компанії транспортуються на роботу та додому на автобусах Transavia, які щодня прибирають та дезінфікують. Стан здоров’я робітників перевіряють на вході в переробні підприємства. Також працівники дотримуються заходів безпеки, таких як переодягання, душ, спеціальні робочі костюми. Поки що ніхто з робітників компанії не захворів на коронавірус.

З виробничої точки зору, Transavia має можливість працювати на 100% до вересня. Компанія має намір працювати в закритій системі до кінця кризи.

“Ми власними силами забезпечили всю потужність транспортування товарів і готової продукції. Ніщо не виходить на ринок з наших підприємств, не пройшовши жорсткого контролю. Простежуваність усього ланцюга виробництва допомагає нам гарантувати максимальну якість та безпеку”, – зазначив представник Transavia.

Завдяки цьому компанія хоче запевнити румунські органи влади та споживачів у тому, що вона зможе доставляти ту саму кількість м’яса, що і раніше, та сприятиме підтримці продовольчої безпеки в країні.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button