Новини про м'ясо

На світовий ринок м’яса впливають одразу дві кризи

Через світову кризу, пов’язану з поширенням COVID-19, та її вплив на м’ясну промисловість, боротьба з поширенням африканської чуми свиней відійшла на другий план. Утім, глобальним гравцям не варто забувати про АЧС, адже наслідки поширення вірусу цього року будуть набагато гіршими, ніж спостерігались у 2019 році, повідомляється у новому звіті від Rabobank.

“Відновлення поголів’я свиней в Китаї триває швидше, ніж очікувалося, але в 2020 році очікується подальше значне падіння виробництва свинини. Ситуація з АЧС у В’єтнамі стабілізується, але скорочення виробництва в країні триває. Тим часом на Філіппінах, хвороба продовжує поширюватися. Таким чином, Китай та Південно-Східна Азія продовжуватимуть нарощувати імпорт свинини. Таким чином, закупівлі цього виду м’яса в КНР можуть досягти рекордних рівнів “, – йдеться у звіті.

АЧС поширюється не лише в Азії, а й у Європі, де про спалахи постійно повідомляють в Угорщині, Болгарії, Румунії чи Польщі. У поєднанні з ускладненнями, спричиненими кризою COVID-19 на переробних підприємствах з Німеччини, Іспанії, Італії, США, Канади та Бразилії, вірус АЧС представляє одну з найбільших загроз стабільності світового продовольчого ринку.

Аналітики очікували збільшення виробництва свинини в Північній Америці, Бразилії та деяких частинах Європи, але вплив COVID-19 призвів до зменшення темпів зростання.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button