Новини про м'ясо

На світовому ринку здешевшали всі види мяса, крім яловичини

У листопаді міжнародні котирування цін на м’ясо птиці, свиней та овець продовжували знижуватись, найбільше втратила в ціні баранина, а от показники яловичини та телятини зросли, хоча й несуттєво. Такі дані були опубліковані Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (FAO).

У листопаді середнє значення Індексу цін на м’ясо ФАО склало 160 пунктів, що трохи нижче жовтневих показників та на 7,4% нижче рівня листопада минулого року.

Значно втратила в ціні баранина. Незважаючи на зростання попиту в Азії, вартість цього виду м’яса знизилася в зв’язку з великими обсягами поставок з країн Океанії.

Котирування цін на свинину знижуються третій місяць поспіль під впливом великих обсягів експортної пропозиції з боку основних регіонів виробництва та обмеженнями на торгівлю в зв’язку зі спалахами АЧС.

Ціни на м’ясо птиці продовжують знижуватись в зв’язку зі слабким попитом. Незважаючи на це, за даними USDA, світове виробництво курятини буде зростати й у 2019 році.

Ціни ж на яловичину після п’яти місяців зниження, навпаки, дещо зросли в зв’язку з обмеженістю пропозиції на спотових ринках і активним попитом на ринках країн Азії.

У цілому Індекс продовольчих цін ФАО за листопад склав 160,8, що є найнижчим показником з травня 2016 року і майже на 15 пунктів (8,5%) нижче показника листопада минулого року.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button