Новини про м'ясо

У 2019 році світовий експорт курятини зросте на 4%

Наступного року глобальне виробництво курятини зросте на 2% і досягне історичного максимуму – 97,8 млн. тонн. Цей сегмент світового ринку м’яса розвивається найшвидшими темпами, оскільки обсяги виробництва яловичини і свинини збільшаться лише на 1%. Такий прогноз на 2019 рік опублікував Департамент сільського господарства США (USDA).

Зростання виробничих потужностей підприємств, що спеціалізуються на виготовленні курятини, буде спровоковано достатньо сприятливими умови, зокрема, невисокою вартістю кормів та відсутністю широкого поширення високопатогенного пташиного грипу.

Світові лідери галузі (США та Бразилія) продовжуватимуть збільшувати обсяги виробництва. Те саме стосується і країн Євросоюзу. Економічний спад в ЄС не спричинив негативного впливу на попит. Внутрішнє споживання скоріше зросло, оскільки м’ясо курки має конкурентоспроможну ціну та є легким у приготуванні.

За прогнозом USDA, світовий експорт курятини наступного року зросте на 4% і досягне позначки 11,6 млн. тонн. Зокрема експортні потужності України зростуть на 50 тис. тонн, тобто на 16,7%. У цілому в 2019 році країна має продати за кордон близько 350 тис. тонн курятини.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button