Новини про м'ясо

На ринку Європи та США з’явиться веганський бургер від Nestlе

Представники швейцарської компанії Nestlе заявили, що мають намір вивести на ринок новий продукт – веганський бургер, де м’ясну котлету замінять овочевим фаршем. Продукт буде доступний уже найближчим часом для покупців у Європі та США.

Бургери будуть випускати під маркою Garden Gourmet. Продукт для європейського ринку назвали Incredible Burger (неймовірний бургер), а для американського – Awesome Burger (дивовижний бургер).

Котлета нової страви буде складатися з фаршу, до складу якого входить червоний буряк, солодкий перець, морква, також бургер містить натуральні протеїни сої та пшениці.

Варо зазначити, що меню без м’яса може з’явитися навіть у McDonald’s. Американські споживачі збирають підписи за те, щоб в мережі швидкого харчування McDonald’s по всій країні з’явилося веганське меню. Ініціатива вже набрала 160 тис. підписів. Автор петиції Кеті Фрестон висловила пропозицію запровадити меню без страв, що містять продукти тваринного походження в McDonald’s після того, як щось подібне зробила інша відома мережа закладів швидкого харчування Burger King, яка створила окрему пропозицію для веганів під назвою Impossible Whopper.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button