Новини про м'ясо

На м’ясокомбінатах Німеччини покращують умови роботи

На початку травня на м’ясопереробному підприємці в Кесфельді (Німеччина) виявили масштабний спалах коронавірусу серед працівників. Після переробки м’ясокомбінату виявилось, що підприємство працювало з порушеннями трудового законодавства, час змін перевищував дозволені норми, а робітники, більшість з яких були мігрантами з країн Східної Європи, проживали в антисанітарних умовах. Після цього низка компаній галузі зобов’язались покращити умови праці.

Зокрема, дотримуватися більш високих стандартів гігієни і поліпшити умови праці зобов’язалися найбільші підприємства м’ясної промисловості німецької федеральної землі Мекленбург-Передня Померанія. Йдеться про сім найбільших компаній в регіоні. Вони заявили про те, що погоджуються добровільно поліпшити механізм перевірки стану здоров’я працівників, а також запобігати великій плинності кадрів і змінити умови розміщення робітників.

Новини партнерів

«Ситуація з умовами проживання і праці працівників в м’ясної промисловості є складною і, безумовно, потребує поліпшення», – прокоментував цю подію регіональний міністр сільського господарства Тілль Бакхаус.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button