Новини про м'ясо

На 50% зменшиться використання антибіотиків на фермах ЄС до 2030 року

Європейська комісія ухвалила The Farm to Fork Strategy (Стратегія “З ферми на вилку”), що лежить в основі європейської “Зеленої угоди”, яка має на меті зробити харчові системи справедливими, здоровими та екологічними. Стратегія передбачає кілька кроків щодо екологізації агропромислового комплексу. Зокрема, йдеться про питання використання антибіотиків у галузі тваринництва.

Антимікробна резистентність, пов’язана із застосуванням антимікробних препаратів для здоров’я тварин та людини, щороку призводить до смерті близько 33 тис. жителів країн ​​ЄС. До 2030 року Єврокомісія пропонує скоротити на 50% продаж антимікробних препаратів для сільськогосподарських тварин та аквакультури.

Також зміни стосуються і галузі рослинництва. Зокрема, буде обмежено використання пестицидів у сільському господарстві, на 20% має бути зменшено використання добрив. Також Комісія сприятиме розширенню площ органічного землеробства з метою досягнення частки 25% у загальній площі сільськогосподарських угідь до 2030 року.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button