Новини про м'ясо

На 43% скоротились обсяги використання антибіотиків у тваринництві Німеччини

Згідно з системою QS Німеччини, кількість антибіотиків, що вводяться на всіх тваринницьких фермах, в 2020 році продовжувала зменшуватися порівняно з попереднім роком.

Свинарські ферми минулого року були найбільш успішними у питаннях скорочення застосування протимікробних препаратів. Таким підприємствам вдалося зменшити кількість використаних антибіотиків на більш ніж 43% порівняно з 2014 роком. Саме в 2014 році було вперше здійснено моніторинг галузі свинарства у системі QS.

Резервні антибіотики залишаються винятком. Нинішні дані моніторингу антибіотиків знову показують, що ветеринари в системі QS призначають критично важливі антибіотики лише в екстремальних ситуаціях, коли всі альтернативні варіанти лікування хворих тварин вичерпані.

Нагадаємо, у рамках плану дій щодо боротьби із антибіотикорезистентністю, ухваленого Кабінетом міністрів, було розроблено проєкт наказу “Про затвердження Порядку використання протимікробних препаратів у ветеринарній медицині”. Наразі документ опубліковано для громадських обговорень.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button