Новини про м'ясо

На 32% скоротилось використання антибіотиків у тваринництві ЄС

Європейські країни продовжують скорочувати використання антибіотиків у тваринництві. Загальний обсяг продажу ветеринарних антибіотиків по всій Європі зменшився більш ніж на 32% за період з 2011 по 2017 рік.

У звіті, що є частиною проекту Європейський нагляд за споживанням ветеринарних антимікробних препаратів (ESVAC), представлені дані 31 країни з Європейського економічного простору та Швейцарії, які добровільно надали інформацію про продаж або призначення ветеринарних антибіотиків на 2017 рік.

Новини партнерів

Результати звіту підтверджують тенденцію до зменшення протягом останніх кількох років. Утім, ситуація в Європі неоднозначна. Серед 25 країн, які надали дані за всі роки з 2011 по 2017 рік, у 19 країнах спостерігалося падіння застосування антимікробних препаратів на понад 5% (діапазон від -7,7% до -57,9%). А в трьох країнах (Болгарія, Польща, Португалія) було відмічено збільшення на понад 5% (діапазон від 29,8% до 42,9%).

Загалом найвищі показники використання антибіотиків з розрахунку на одну тварину зафіксовано на Кіпрі, в Іспанії та Італії.

Загалом в ЄС скорочення використання антимікробних препаратів з 20111 по 2017 роки в свинарстві склало 32%, у скотарстві – 31%, у птахівництві та вівчарстві – по 14%.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button