Новини про м'ясо

На 32% скоротилось використання антибіотиків у тваринництві ЄС

Європейські країни продовжують скорочувати використання антибіотиків у тваринництві. Загальний обсяг продажу ветеринарних антибіотиків по всій Європі зменшився більш ніж на 32% за період з 2011 по 2017 рік.

У звіті, що є частиною проекту Європейський нагляд за споживанням ветеринарних антимікробних препаратів (ESVAC), представлені дані 31 країни з Європейського економічного простору та Швейцарії, які добровільно надали інформацію про продаж або призначення ветеринарних антибіотиків на 2017 рік.

Результати звіту підтверджують тенденцію до зменшення протягом останніх кількох років. Утім, ситуація в Європі неоднозначна. Серед 25 країн, які надали дані за всі роки з 2011 по 2017 рік, у 19 країнах спостерігалося падіння застосування антимікробних препаратів на понад 5% (діапазон від -7,7% до -57,9%). А в трьох країнах (Болгарія, Польща, Португалія) було відмічено збільшення на понад 5% (діапазон від 29,8% до 42,9%).

Загалом найвищі показники використання антибіотиків з розрахунку на одну тварину зафіксовано на Кіпрі, в Іспанії та Італії.

Загалом в ЄС скорочення використання антимікробних препаратів з 20111 по 2017 роки в свинарстві склало 32%, у скотарстві – 31%, у птахівництві та вівчарстві – по 14%.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button