Новини про м'ясо

На 32% скоротилось використання антибіотиків у галузі тваринництва Іспанії

Загальне споживання антибіотиків у тваринництві Іспанії в період з 2014 по 2017 рік скоротилося на 32,4%. Про це свідчать результати дослідження останніх даних, зібраних в рамках Національного плану протидії антибіотикам (PRAN) Міністерства охорони здоров’я, споживання та соціального забезпечення Іспанії (MSCBS).

Зниження на 32,4% кількості зареєстрованих у продажу ветеринарних антибіотиків розраховувалося на основі даних фармацевтичних лабораторій. Зокрема, скоротилось застосування антибіотиків при вирощуванні свиней, бройлерів, кролів, ВРХ, молочних овець та кіз.

Завдяки ініціативі іспанського уряду вже вдалося досягти зниження споживання антимікробного препарату колістину в свинарстві на 97,18% (з 2015 до 2018), а загальне споживання антибіотиків при виробництві бройлерів за цей час знизилось на 71%.

Попри успіхи у скороченні використання антимікробних препаратів у тваринництві, Іспанія залишається серед країн з найбільшим споживанням антибіотиків у Європейському Союзі.

Над втіленням стратегії PRAN в Іспанії зараз працюють усі автономні громади, 8 міністерств і більш, ніж 300 експертів. Вона координується Іспанським агентством з лікарських засобів (AEMPS), тобто державним агентством, що входить до складу Міністерства охорони здоров’я, споживання та соціального забезпечення Іспанії.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button