Новини про м'ясо

На 26% зросли обсяги виробництва свіжого м’яса птиці в Казахстані

За січень-липень 2020 року в Казахстані виробництво свіжого або охолодженого м’яса птиці досягло 60,5 тис. тонн. Це на 26,2% більше, ніж за той же період 2019 року. Виробництво мороженого м’яса птиці також зросло – на 8,9%, до 66,5 тис. тонн.

Найбільші обсяги виробництва білого м’яса сконцентровані в Алматинській, Акмолинської і Східно-Казахстанської областях. До кінця поточного року одне з великих підприємств крани, ТОВ “Макінська птахофабрика”, збільшить виробничу потужність з 25 тис. до 50 тис. тонн м’яса в рік. Це дозволить Казахстан прискорити нарощування потужностей галузі птахівництва.

В рамках реалізації завдань з імпортозаміщення в Казахстані в 2020 році будуть введені в експлуатацію ще 8 м’ясних птахофабрик. У першому півріччі вже запущені дві м’ясні птахофабрики – ТОВ “Шимкент кус” (Туркестанская область) і ТПК “КазАгрос” (Костанайська область). Решта шість птахофабрик запрацюють до кінця року.

Країна поступово відмовляється від імпортної курятини, тому, попри зростання обсягів виробництва, на внутрішньому ринку Казахстану в серпні ціна на курятину була на 4,6% вищою, ніж роком раніше.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button