Новини про м'ясо

На 24% зменшилось виробництво органічної курятини в США

У квітні виробництво бройлерних курей у Сполучених Штатах скоротилося на 3%, тоді як виробництво органічної курятини знизилось на 24%. Причини такої ситуації складно пояснити, оскільки пандемія майже не вплинула на сектор, а попит на органічне м’ясо практично не змінився, а подекуди й зріс.

Райан Коорі, економіст з органічного сектору аналітичної фірми Mercaris, каже, що ознак, які б свідчили про можливе подальше скорочення обсягів виробництва, немає. Хоча пандемія серйозно обмежує переробні потужності в інших секторах виробництва м’яса (свинина, яловичина), підприємства з переробки органічних продуктів не стикалися з такими ж проблемами. Жодна органічна ферма чи переробне підприємство не закривались через спалахи коронавірусу.

Коорі пояснює, що не існує простого пояснення зменшення темпів забою птиці – це сукупність факторів. Скорочення може бути разовим або вказувати на більш широке уповільнення сектора переробки органічної продукції. Утім наразі більш вірогідним виглядає перший варіант.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button