Новини про м'ясо

На 2,5% знизились ціни на курятину в ЄС

Ціни на куряче м’ясо в ЄС поступово знижуються, хоча залишаються вищими, ніж в США та Бразилії. За даними звіту Єврокомісії, котирування птиці у жовтні зменшились на 0,2%, порівняно з показниками минулого місяця, та на 2,5%, порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Високі ціни можуть зробити європейську продукцію менш конкурентоспроможною на деяких ринках, таких як материковий Китай та Гонконг, де імпорт птиці з січня по серпень зріс на 400 тис. тонн. У той же час, експорт птиці з ЄС у Гонконг зріс лише на 0,6%.

Збільшення обсягів продажів європейської курятини спостерігалося на кількох ринках: Конго (+44%), Гана (+9,5%) та Філіппіни (+4,6%). Але таким чином вдалося ледве компенсувати зменшення екпорту птиці до Великобританії, України та інших третіх ринків.

Однак, незабаром європейська птиця може стати більш конкурентноздатною на міжнародному ринку, оскільки, за словами Франсіско Турра, голови правління Бразильської асоціації тваринництва (ABPA), у Бразилії ціни на птицю моуть зрости на 20%, адже цього року витрати на корми зросли майже вдвічі.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button