Новини про м'ясо

МХП продає фабрику з виробництва гусятини та фуа-гра

З іміджевих міркувань найбільший виробник м’яса птиці в Україні агропромисловий холдинг “Миронівський хлібопродукт” має намір продати одне зі своїх підприємств – Снятинську птахофабрику.

Снятинська птахофабрика спеціалізується на виробництві м’яса гусей та фуа-гра. Утім, з огляду на стратегію МХП щодо екологізації виробництва та покращення умов благополуччя тварин, у холдингу вирішили продати підприємство.

“Актив, який становить менш ніж 0,5% активів компанії і досяг граничної прибутковості, був визнаний непрофільним, незважаючи на те, що виробництво цього продукту (фуа-гра) відповідало стандартам ЄС (сертифіковане на експорт в країни ЄС) і пройшло аудит ветеринарних служб України та ЄС. Крім того, міжнародне співтовариство в значній мірі налаштоване проти виробництва цього тваринного білка. Ми розуміємо, що для нас критично, і філософія МХП щодо передової практики в галузі корпоративного управління, сталого розвитку, охорони навколишнього середовища і турботи про тварин полягає в тому, щоб бути лідером в вищевказаних сферах, а не слідувати світовому тренду. Як і завжди, дії говорять краще, ніж слова. Таким чином, програми МХП зі скорочення викидів вуглекислого газу, вирощування птиці без антибіотиків і застосуванняя світових підходів щодо захисту тварин зараз є стандартною операційною практикою нашої компанії”, – цитує представника МХП Джона Річа видання Latifundist.com.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button