Новини про м'ясо

МХП попереджає про поширення фейкових новин щодо продукції ТМ “Наша Ряба”

Минулого продукція птахівництва від компанії МХП пройшла незалежний аудиту на замовлення Асоціації “Союзу птахівників України”, за підтримки FAO, Європейського банку реконструкції та розвитку і Держпродспоживслужби. Після цього на продукти ТМ “Наша Ряба” наносять маркування “Без антибіотиків”. Утім, в деяких ЗМІ з’явилися повідомлення про сумніви щодо достоврності аудиту та відповідності продукції вимогам маркування.

“МХП фіксує спроби окремих осіб дискредитувати продукцію холдингу, в тому числі, і через нівелювання результатів незалежного аудиту та здійснення сумнівних лабораторних аналізів. Холдинг попереджає про можливу появу у пресі матеріалів замовного характеру, які можуть містити хибні та не підтверджені висновки. Закликаємо споживачів та партнерів користуватися виключно офіційною та достовірною інформацією… МХП, зі свого боку, демонструє відкритість та готовність до чергового аудиту щодо вирощування птиці без застосування антибіотиків”, – повідомили на сторінці компанії у Facebook.

Також “осіб, що мають упереджене ставлення до продукції МХП” запросили відвідати підприємства агрохолдингу після закінчення карантинних обмежень, для того, щоб переконатись у дотриманні необхідних технологій виробництва.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button