Новини про м'ясо

МХП планує виготовляти 850 тис. тонн курятини на рік

Цього місяця найбільший український виробник м’яса птиці, компанія МХП, репрезентувала не лише результати виробництва та продажів за минулий рік, а й стратегічні плани розвитку. Зокрема, планується зробити технології виробництво птиці більш сталими (екологічнішими) та розширити потужності компанії за кордоном.

У плані розвитку МХП, зокрема, є такі пункти:

Perutnina Ptuj. Постійні інвестиції в PP залишаються пріоритетним завданням для використання можливостей для розширення на регіональні та західноєвропейські ринки з акцентом на високоякісні, фірмові продукти, готові до вживання та готові до приготування.

Інвестиції в «комерційні кухні». Концепція «Комерційна кухня» розробляється і планується впроваджуватись в Україні з 2020 року, завдяки чому МХП забезпечує безпосередньо кінцевих споживачів, а не тільки HORECA.

Зростання обсягу виробництва. Під час щорічної стратегічної зустрічі у травні 2019 року, Компанія повторила попередню ціль виробництва 850-880 тис тонн м’яса птиці до 2024 року.

Підвищення рентабельності сільськогосподарських операцій.

Зростання експорту. Компанія продовжуватиме виконувати стратегію географічної диверсифікації та зосередиться на більш спеціалізованих продуктах, як частині стратегії доступу до нових перспективних ринків.

Сприяння сталому розвитку бізнесу.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button