Новини про м'ясо

МХП не скорочуватиме працівників через карантин

Керівництво компанії “Миронівський хлібопродукт” (МХП), найбільш український виробник м’яса птиці, щороку влаштовує масштабні зустрічі з працівниками. Цього року у зв’язку з карантином через COVID-19 ця подія пройшла в онлайн-форматі. Головною темою зустрічі стала робота підприємств в умовах кризи коронавірусу.

У МХП дали чітко зрозуміти, що компанія продовжить працювати попри карантин, а на підприємствах дотримуватимуться всіх заходів безпеки.

“Підприємства групи МХП працюють у штатному режимі, впровадивши додаткові заходи безпеки. Від роботи нашої компанії залежить продовольча безпека та життєдіяльність країни. В холдингу НЕ планується жодних скорочень у зв’язку з пандемією коронавірусу. Ми НЕ плануємо відправляти наших співробітників у неоплачувану відпустку. Окрему увагу ми приділяємо людям із зони ризику та впроваджуємо всі можливі заходи для зниження негативних наслідків пандемії для наших співробітників. У випадку зараження COVID-19, МХП покриє всі витрати наших співробітників на лікування. МХП допомагає державі у боротьбі з пандемією коронавірусу на всіх територіях, на яких працюють наші підприємства. Вже на сьогодні виділено 84 млн грн на таку допомогу”, – повідомили представники компанії.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button