Новини про м'ясо

МХП більше не братиме кредитів

Українська компанія “Миронівський хлібопродукт”, що є найбільшим виробником м’яса птиці в країні та серйозним гравцем на європейському ринку, раніше вимушена була користуватися кредитними коштами для розширення бізнесу. Утім, наразі агрохолдинг більше не потребує такої фінансової підтримки, повідомляє видання УНН з посиланням на Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР).

У попередні роки компанія МХП зверталась до ЄБРР та інших міжнародних фінансових організацій задля отримання кредитних коштів, але у вересні холдинг випустив єврооблігації на суму 350 млн доларів. Євробонди МХП викликали серйозну зацікавленість серед інвесторів – попит був у п’ять разів вищим за пропозицію.

“Після успішного випуску єврооблігацій МХП не потребує фінансування ЄБРР. Компанія буде реалізовувати проект самостійно”, – повідомили в Європейському банку реконструкції та розвитку.

Цього місяця також зросли котирування акцій МХП на Лондонській фондовій біржі. У жовтні ціни на них виросли на 5,7% до 8,9 долара.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button