Новини про м'ясо

МХП: антибіотики застосовуються лише для лікування птиці

Нещодавно на пакуваннях птиці від ТМ “Наша Ряба” компанії “Миронівський хлібопродукт” з’явилося маркування “без антибіотиків” та “без гормонів росту”. Директор маркетингового відділу компанії Марина Сергієнко в інтерв’ю для УНН розповіла, як вирощують курей на підприємствах компанії та що означають нові позначки на упаковці.

“Використання антибіотиків із метою профілактики захворювань птиці було і є заборонено в нашій компанії. Антибіотики застосовуються виключно з метою лікування хворого стада. Після встановлення діагнозу і визначення чутливості збудника захворювання до певного виду антибіотиків — проводяться лабораторні дослідження. Якщо вам хтось скаже, що в Україні є виробник, у якого птиця не хворіє, або він її не лікує — це неправда. Ми не використовували і зараз не використовуємо препарати, які визначені ВООЗ як критично важливі для медицини людини. Якщо антибіотик був використаний, обов’язково враховується період каренції препаратів, тобто період очікування з метою виведення речовини з організму тварини. Але знак “Без антибіотиків” до такої продукції вже не застосовується”, – зазначила пані Сергієнко.

Що ж до застосування гормонів росту на виробництві, директор з маркетингу повідомила: “На птахофабриках МХП птиця вирощується без застосування будь-яких гормонів росту, тобто у годуванні вони не використовуються, а також не вводяться в раціон будь-яким іншим способом”.

Швидкі темпи вирощування курей Марина Сергієнко пояснює особливостями породи та збалансованою системою харчування.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button